Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 09:39

Zainwestowali w Chełmie

 

Bieluch – produkcja wyrobów nabiałowych 

Powstała w 1929 r. firma Bieluch jest jedną z najnowocześniejszych mleczarni zatrudniającą ok. 250 osób. Nazwa naszej firmy jest nierozerwalnie związana z Chełmem i jego dziedzictwem. W czasach coraz mocniejszej unifikacji, staramy się udowadniać, że nasze chełmskie produkty mają wysoką jakość, dlatego są rozpoznawalne w cały kraju, a także za granicą. Budując międzynarodową jakość, promujemy zarówno "Bielucha" jak i nasze Miasto.

Success Logistic Group – magazynowanie, dystrybucja, e-commerce, spedycja, agencja celna, doradztwo

„Miasto Chełm to miasto otwarte na potrzeby inwestorów. Nasza nowa inwestycja została zrealizowana na terenie SSE, dzięki czemu uzyskaliśmy odczuwalne wsparcie w postaci ulg. Ponadto za lokalizacją naszej firmy przemawia bliskie położenie z Ukrainą, a także szybki dostęp do Nowego Jedwabnego Szlaku (Port Małaszewicze), który zapewnia nam ciągły rozwój.

DZIEDZIK POSM Solutions - firma wielokrotnie nagradzana na arenie międzynarodowej, zajmująca się szeroko pojętym designem, produkcją oraz konsultingiem 

Z naszych usług korzystają zarówno międzynarodowe koncerny, jak i krajowi producenci. W obecnych realiach lokalizacja firmy ma coraz mniejsze znaczenie. Miasto Chełm jest bardzo dobrze skomunikowane z dużymi miastami i szlakami tranzytowymi, dzięki czemu realizacja pozyskanych kontraktów przebiega efektywnie i terminowo. Ponadto Chełm to miasto,

BH Meble – Producent luksusowych mebli tapicerowanych

„Lokalizacja firmy w okolicach Chełma to z jednej strony chęć pozostania w rodzinnych stronach, z drugiej dowód na to, że miejsce funkcjonowania zakładu nie ma obecnie kluczowego znaczenia. Produkujemy i sukcesywnie zaopatrujemy w najwyższej jakości meble tapicerowane krajowe i między­narodowe sieci hoteli i inne obiekty na całym świecie. Pomagają nam w tym kompetentni i energiczni pracownicy, których pozyskaliśmy z lokalnego ryn­ku, z którymi tworzymy prawdziwy międzynarodowy zespół.

HULANICKI BEDNAREK Sp. z o.o. - produkcja kompleksowych systemów rozdziału energii

„Nasza firma istnieje na rynku od prawie czterdziestu lat, podczas których wykorzystywaliśmy najważniejsze zasoby i potencjały takie jak: strategiczne położenie umożliwiające sprzedaż zarówno na rynkach UE jak i krajów wschodnich, a także dostęp do wykwalifikowanych pracowników, których kształcą chełmskie szkoły zawodowe. Ich rezultatem jest koncentracja na tworzeniu produktów wysokiej jakości, co przekłada się na coraz większą ekspansję na rynki światowe.

 

 

Podziel się