Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 19:50

Hub uchyla drzwi - wizja lokalna przed naborem na użyczenie biur

Centrum Obsługi Inwestora informuje, że kolejny nabór na użyczenie lokali w hubie technologicznym - Centrum Rozwoju Regionalnego w Chełmie przy ul. Dreszera 3, odbędzie się w terminie od 30 czerwca do 10 lipca br. Przed rozpoczęciem naboru, zainteresowani prowadzeniem działalności w hubie, mogą obejrzeć dostępne biura podczas wizji lokalnej, organizowanej w dniach 25-29 czerwca w dni robocze, w godzinach 9-10.
Grafika przedstawia układ scalony na granatowym tle i napis Hub technologiczny Centrum Rozwoju Regionalnego

Inicjatywa skierowana jest do przedsiębiorców oraz instytucji i organizacji pozarządowych o profilu technologicznym. Miasto oferuje do bezpłatnego użyczenia 26 nowoczesnych pomieszczeń biurowych, a także sale konferencyjne oraz zaplecze socjalne.

O przydziale lokali decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz zgodność profilu działalności z obszarem technologii, potwierdzona odpowiednimi dokumentami (m.in. kody PKD, odpis z KRS lub innego rejestru). Umowy użyczenia zawierane będą na okres 12 miesięcy. Korzystający z lokali ponosić będą jedynie koszt zryczałtowanej opłaty eksploatacyjnej, obejmującej m.in. koszty mediów oraz utrzymania porządku.
Hub jest czynny w dni robocze w godzinach 6-20.

Szczegółowe informacje, regulamin wraz z dokumentami aplikacyjnymi dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chełm: https://umchelm.bip.lubelskie.pl/index.php?id=53&action=details&document_id=2323562.

Więcej o naborze: Centrum Obsługi Inwestora, Urząd Miasta Chełm ul. Lubelska 63, tel. 784 284 133, e-mail: [email protected]


Podziel się
Oceń